מדבקות הדפסת מדבקות מדבקות לשלטים מדבקות לקיר משרד מדבקות בולטות לעסקים בעיצוב אישי

ברוכים הבאים לעיצוב המודרני קיים היום בקטגורית השלטים לעסק, אנו מזמינים אתכם לצפות בקטלוג המדבקות שלנו.

שאל שאלה מהירה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
לקבלת הצעת מחיר על מדבקות
[contact-form-7 404 "Not Found"]]

הזמנת מדבקות ממותגות לעסק

ניתן להזמין מדבקות לקיר במשרד, לעיצוב חללים, לשילוט פנים העסק, שילוט לרכב ועוד.. בכל גודל צורה וכמויות נדרשות.

 קיימים מספר סוגים של מדבקותדפוס דיגיטלי, דפוס פרוצ'ס..

ניתן להשתמש במדבקות קיר למשרד גם על מנת ליצור תיחום וירטואלי בחללים פתוחים שבהם ישנן מספר עמדות עבודה. תיחום זה יוצר היגיון עיצובי וחלוקה הגיונית למראה.

יש אצלנו מדבקות ויניל, מדבקות בולטות, מדבקות קריסטל דום, מדבקות רשת, מדבקות בחיתוך צורני, מדבקות שקופות,וכן, מדבקות אטומות .

 

היתרונות הגדולים של מדבקות קיר למשרד הם במגוון העצום שלהן, ובאפשרות לבחור את צבען. ניתן גם לשלב לצד מדבקות הקיר טפטים למשרד ובכך לשדרג עוד יותר את מראה החלל.

מדבקות על קיר המשרד או חלון ראווה מגדיל את החשיפה ומעביר ללקוח מסר של יוקרה והשקעה. ניתן לשלב מדבקות בדפוס צבעוני, מדבקות ויניל. מדבקות בחיתוך צורני מדבקות רשת מדבקות צריבה דמוי חול לחלונות או לכל דלת זכוכית במשרד.

בעזרת מדבקות קיר תוכלו להפוך כל חדר פשוט, לחדר מעוצב ולבעל  משמעות, ניתן לשלב בין תמונות קיר לבין משפטים או כל אלמנט מדבקה בחיתוך צורני, חברתנו משתמשת במדבקות איכותיות ביותר המותאמות ועמידות חוץ ופנים בכל גודל וצורה נדרשים

כל סוגי המדבקות לעסק תחת קורת גג אחת , חברתנו מספקת שילוט מדבקות והדבקת מדבקות בשטח כולל הדבקת חלונות ראווה כולל מדבקות לאתרי בניה.

לייעוץ והזמנת מדבקות, הדפסת מדבקות ועוד..חייגו שלטים לב אור טלפון : 03-5704566

או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונעמוד לרשותך בהקדם.